XX.ročník paraplaveckých závodů „POHÁREK“

V sobotu 1.dubna 2023 se v Sokolovském krytém bazénu uskutečnil další z ročníků paraplaveckých závodů „POHÁREK“. Již od roku 2004, kdy organizátor SK KONTAKT Karlovy Vary přesunul „POHÁREK“ z Alžbětinských Lázní do Sokolova, spolupracuje náš pobočný spolek VZS ČČK Sokolov s pořadatelem a pomáhá při organizaci těchto obdivuhodných závodů.

Úkolu na zajištění bezbariérového přístupu s očistou vozíčků, zajištění bezpečnosti našimi plavčíky i pomocníků s nandávaním a vytahováním plavců s těžším postižením, si naši záchranáři včetně přátel našeho spolku bez problémů poradili.

Soutěžícím gratulujeme k vynikajícím a úctyhodným výkonům. Organizátorům a našim členům, kteří pomáhali, děkujeme za hladký průběh tohoto závodu, který tradičně otevírá pohárovou sérii v para plavání.

https://www.skkv.cz/kopie-poh%C3%A1rek

https://www.skkv.cz/post/xx-poh%C3%A1rek-ve-znamen%C3%AD-sv%C4%9Btov%C3%BDch-rekord%C5%AF

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *