15.ročník „O pohár starosty Prahy 15“

V krytém bazénu sportovního centra Univerzity Karlovy v Hostivaři, uspořádala místní skupina VZS ČČK Praha 15, jedny z náročnějších závodů jednotlivců a dvojic ve vodním záchranném sportu mládeže.

V neděli 5.11.2017 od 8,00 do 18,00 hodin soutěžila mládež z oblastních spolků  celé České republiky. I naši byli přitom a jak už je zvykem rozhodně nezklamali. V technicky zaměřené soutěži v záchranném sportu, v jejímž programu byly například disciplíny jako 100m volný způsob s podplaváním překážky (ploty), 100m záchranný polohový závod, záchrana v oděvu tak i  kardiopulmonální resuscitaci, uzlování i test z první pomoci, naši závodníci ve svých věkových kategoriích obsadili :

jednotlivci – 1.místo – Černý Ondřej; 2.místo – Kaprová Lucie, Macur Matyáš a Fuska Štefan; 3.místo – Fusková Bára

družstva(závody dvojic) – 2.místo – Macur Matyáš + Černý Ondřej, Fuska Štefan + Kaprová Lucie; 3.místo – Fusková Bára + Kupková Anna, Bjalončíková Veronika ve smíšeném družstvu s VZS Tábor.

Děkujeme závodníkům i trenérům za příkladnou reprezentaci našeho Oblastního spolku VZS ČČK Sokolov a blahopřejeme k vynikajícímu umístění.

Popis jednotlivých disciplín si můžete přečíst v přiložených propozicích:

20171105_praha_15_propozice

Výsledky-Praha15-2017

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *