Jarní soustředění mládeže 2018 – koupaliště Michal

Ve dnech 25.5 -27.5.2018 proběhla další z již tradičních akcí pobočného spolku VZS ČČK Sokolov a to Jarní  soustředění mládeže na koupališti Michal. Akce se zůčastnilo : 13 dětí od nás + 4 trenéři z našeho pobočného spolku,  5 členů z VZS Karlovy Vary,  3 potapěči z klubu Nautilus Chodov,  4 členové DLRG ze SRN – Marktredwitz a  1 člen VZS Brno (reprezentant na mezinárodních závodech v záchranářských disciplínách za VZS) – Jakub Piňos.

Pro všechny zúčastněné byl připraven zajímavý program :  potápění pod dozorem kamarádů z klubu Nautilus, výuka jízdy na motorovém člunu, kajaku a raftu. Reprezentant Jakub Piňos předvedl ukázku výcviku se záchranným prknem. Ve volném čase, kterého nebylo moc, měli děti možnost využít atrakcí koupaliště Michal, které také poskytlo veškeré potřebné zázemí. O stravování v průběhu akce se postarala firma Sokorest. Večer se samozřejmě nezapomnělo na tradiční a velmi oblíbené grilování.

Soustředění proběhlo bez problémů a jako vždy na vysoké materiální a odborné úrovni, o kterou se postarali naši trenéři a spřátelené spolky (VZS Karlovy Vary, potapěčský klub Nautilus, DLRG SRN Marktredwitz). Poděkování patří jim, ale i našim sponzorům : Sokolovské uhelné a.s., Karlovarskému kraji – Živý kraj za finační podporu.  HZS Karlovy Vary za půjčení stanu, koupališti Michal za poskytnutí zázemí a firmě Sokorest za zajištění stravování.

Všem organizátorům a podporovatelů ještě jednou děkujeme a věříme v další spolupráci.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *