15. ročník Letního turnaje smíšených družstev ve vodním pólu

V sobotu 4.července 2020 se již po patnácté uskutečnil, na koupališti Michal, Letní turnaj smíšených družstev ve vodním pólu. Zástupci z řad trenérů a mládeže našeho pobočného spolku VZS ČČK Sokolov si opět přišli  zahrát tento velice zajímavý sport. Naši hráči : Richard Losmann, Roman Losmann, Stanislav Kapr, Lucie Kaprová, Daniel Lehner, Adam Bauer, Anička Kupková, Bára Kupková, Bára Fusková, Pavel Walta a Josef Bíma se statečně utkali s ostatními družstvy a užili si krásného počasí. Organizátorům děkujeme za příjemný sportovní zážitek, vynikající občerstvení a tradiční ceny. Za rok se zase určitě zúčastníme a pokusíme se obhájit letošní vynikající umístění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *