4.ročník závodů v plážových disciplínách Tábor 11062022

V sobotu 11.června 2022 se vybraní členové našeho mládežnického oddílu zúčastnili závodů v plážových disciplínách v Táboře. Závodilo se ve známém rybníku Jordán a na přilehlém sportovišti. I přes to, že před koncem školního roku měli naši závodníci hodně školních aktivit a nemohli jsem tréninku plážových disciplín věnovat tolik času, kolik by bylo potřeba, byli jsme s dosaženými výsledky spokojeni. V jednotlivcích obsadila Maruška Francisková krásné 2 místo, David Berka byl třetí a Ondra Černý s Patrickem Brabcem obsadili shodně 5 místo. Ve dvojicích obsadila štafeta ve složení David Berka a Ondra Černý 2 místo. Čtyřčlenná štafeta ve složení Ondra Černý, Maruška Francisková, David Berka a Patrick Brabec byla třetí. (Tolik zpráva hlavního trenéra Stanislava Kapra)

Všem zúčastněným gratulujeme k vynikajícím výsledkům a děkujeme za příkladnou reprezentaci našeho pobočného spolku VZS ČČK Sokolov. Trenérům patří velký dík za dobře odvedenou práci s naší mládeží.

Děkujeme všem našim sponzorům a podporovatelům, bez kterých bychom si naši činnost, v této šíři a kvalitě, nemohli dovolit.

DĚKUJEME !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *